AUTO-SERVICE
TOMASZ DYDERSKI
SPECJALIZACJA
CITROEN I PEUGEOT

O nas / krótka historia

Warsztat istnieje od 1991 roku. Nasza pierwsza siedziba mieściła się w Częstochowie na ul. Dzikiej 5/7 przy stadionie żużlowym w wynajętym lokalu. Zakup w 1996 roku nieruchomości we Wrzosowej umożliwił nam przeniesienie działalności i dalszy rozwój. Od początku istnienia warsztatu pracujemy w tym samym składzie osobowym. Dwudziestoletnie doświadczenie przy naprawie samochodów marki Citroen i Peugeot umożliwia nam profesjonalne podejście do tematu poprzez szybkie diagnozowanie i naprawę usterek.

Od 1998 roku prowadzimy magazyn części zamiennych – tarcze, klocki, sprzęgła, osłony przegubów, elementy zawieszenia, szczęki hamulcowe, filtry, paski klinowe, zestawy rozrządu, pompy wody, nagrzewnice, sfery gazowe, oleje, płyny chłodnicze i hydrauliczne, przeguby napędowe i półosie, termostaty, przewody hamulcowe.

Sprowadzamy na zamówienie każdą część oryginalną do Citroena, Peugeota, Renault jak również części do innych marek aut.

Prowadzimy komputerową bazę klienta z historią napraw każdego samochodu na przestrzeni ostatnich 26 lat. Klientom oczekującym na naprawę oddajemy do dyspozycji poczekalnię, ciepłe napoje, internet bezprzewodowy.